Якщо Ви студент і отримуєте пенсію по втраті годувальника?

Моїй доньці 19 років, вона студентка, отримує пенсію по втраті годувальника. Вона хоче вийти заміж, народити дитину і продовжити навчання. Чи буде вона після цього отримувати пенсію?
 

         Відповідно до статті 36 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» право на пенсію в разі втрати годувальника, зокрема, мають діти-студенти до закінчення навчального закладу, але не більше, ніж до виповнення їм 23-річного віку.

         Члени сім'ї померлого годувальника вважаються такими, що були на його утриманні, якщо вони були на його повному утриманні, або одержували від нього допомогу, яка була для них постійним і основним джерелом засобів існування.

         Таким чином, при виконанні всіх умов пенсія в разі втрати годувальника за померлого батька доньці-студентці, яка вийшла заміж, виплачуватиметься і надалі.